Adana Yüreğir Oto Ekspertiz Merkezi

Adana Yüreğir Oto Ekspertiz Merkezi

“Yüreğir Oto Ekspertiz”, Adana Yüreğir ilçesinin ilk ve tek kurumsal oto ekspertiz merkezi olarak 2018 Nisan ayında faaliyetlerine başladı.

Otomotiv ve tarım sektörlerinde Çukurova bölgesinde yaptığı yatırımlarla tanınan Sisli Group iştiraki olarak hayata geçen ekspertiz merkezi Gümrük ve Ticaret Bakanlığının araç ticareti yönetmeliği doğrultusunda hizmet veriyor.

Adana’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yüreğir yoğun araç ticareti ile dikkat çeken bölgelerden. Bu kadar araç satışının gerçekleştiği bölgede 2. el taşıt test merkezinin bulunmaması bizim için bir fırsat oldu. Bölgenin ilk ve tek kurumsal ekspertiz merkezi olarak çok kısa sürede Adana genelinde ve Türkiye genelinde referans gösterilen bir marka haline geldik.İRFAN SİSLİGenel Müdür

Yüreğir’in Merkezindeyiz

Eski devlet hastanesinin karşı arasında bulunan Yüreğir Oto Ekspertiz 70 metrekare test merkezi ve 60 metrekare hizmet alanına sahip. Tamamı Türkiye’de üretilen 5. nesil dünyanın en iyi oto ekspertiz test makineleri ve deneyimli ustaları ile hizmet veren Yüreğir, yaptığı test ve incelemelerle il genelindeki ekspertizlere öncü olmayı amaçlıyor.

ARGE Çalışmaları ve Eğitimlerle Sürekli Kendimizi Yeniliyoruz

Düzenli arge çalışmaları, kurum içi eğitimler ve bilimsel veriler ışığında, son teknoloji cihazlar ile ekspertiz yapan Yüreğir’de çalışan personelin tamamı ustalık, kalfalık ve mesleki yeterlilik belgesine sahip.

TSE Standartlarında Hizmet

Türk Standartları Enstitüsü’nün karayolu motorlu taşıtları test merkezleri için belirlediği kuralların tamamına uygun araç muayenesi gerçekleştiren Yüreğir kısa zamanda bölgede tanınan ve saygı duyulan bir test merkezi olmuş durumda.

Yorum Yap

E-Bülten

Instagram’da @yuregirotoekspertiz