Yüreğir Oto Ekspertiz 2. Şubesi ile Optimum Kavşağı’nda

Yüreğir Oto Ekspertiz 2. Şubesi ile Optimum Kavşağı’nda

Yüreğir Oto Ekspertiz
Yüreğir Oto Ekspertiz Optimum Şubesi

Adana’da ekspertiz deyince akla ilk gelen isim olan ve en çok tercih edilen kurumsal oto ekspertiz merkezi Yüreğir ikinci şubesini açtı. 13 Mayıs Pazartesi günü hizmete giren şube 250 metrekare alanda son teknoloji cihazlarla yine Yüreğir’de araç muayenesi yapıyor.

Geçtiğimiz yıl ekspertiz sektörüne adım atan Sisli Group iştiraki Yüreğir Oto Ekspertiz bir sene içinde hem adını verdiği ilçede hem de il genelinde binlerce müşterinin beğenisini kazandı.

Yüreğir Oto Ekspertiz Müşteri Bekleme Salonu
Müşteri Bekleme Salonu

Bölgenin ilk ve tek kurumsal ekspertiz merkezi olan Yüreğir, teknolojik uygulamaları ve arge çalışmaları ile sektöre yeni bir soluk kazandırdı. Deneyimli ve eğitici belgeli ustaları ile standart üstü hizmet veren Yüreğir, kendi bünyesinde kurduğu “Ekspertiz Akademisi” ile de sektöre iş gücü yetiştirmek için kolları sıvadı.

Kısa sürede ekspertiz sektörünün çehresini değiştiren Yüreğir şimdi de TSE HYB belgesine sahip 2. şubesi ile Adanalılara hizmet vermeye devam ediyor. Adana Optimum AVM kavşağında açılan yeni şube, ekspertiz hizmetlerinin yanısıra, egzoz emisyon ölçümü, sigorta aracılık hizmetleri gibi birçok konuda müşterilerine destek veriyor.

Wurth marka boya kalınlık ölçer ve fener

Merkezde, İtalyan devi Gorghi ve Dimsport firmasına ait ekspertiz cihazları, Alman Würth markasına ait test cihazları ve Hella Gutmann marka arıza tespit cihazları kullanılıyor.

Yorum Yap

E-Bülten

Instagram’da @yuregirotoekspertiz