Adana’nın Güvenilir Oto Ekspertiz Markası “Yüreğir”

Adana’nın Güvenilir Oto Ekspertiz Markası “Yüreğir”

İkinci el oto alım satımında yaşanan suistimale açık olayları engelleyen prosedürleri ile “Yüreğir Oto Ekspertiz” Adana’da sizin yanınızda!

Aracınızın bir ekspertiz tarafından raporlanması kadar doğru bir merkezde değerlendirilmesi de önemlidir. 2. el araç ticareti esnasında yaşanan mağduriyetleri yakından takip eden Yüreğir Oto Ekspertiz TSE standartlarına uygun sistemi, son teknoloji cihazları ve alanında uzman kadrosuyla bilinçli ve kapsamlı bir hizmet veriyor.

Adana’nın En Güvenilir Oto Ekspertiz Merkezi’nde Sınırsız Hizmet

Yüreğir Oto Ekspertiz, standart ekspertiz kontrollerinin yanında kilometre ve Airbag (Hava yastığı) kontrolü yapan, bölgedeki tek firma. Bunun yanı sıra Conta Kaçak Testi’ni de Adana’da ilk uygulayan firma olarak dikkat çekiyor.

Ekspertiz sektöründe profesyonel ve öncü bir anlayışla ilerleyen Yüreğir, kendi bünyesinde kurduğu “Ekspertiz Akademisi” ile ekspertiz sektörü için nitelikli iş gücü yetiştiriyor. Her ay gerçekleştirilen eğitim ve atölye programlarıyla güncel uygulamaları kendi bünyesine entegre ediyor. Yüreğir Oto Ekspertiz, sadece bir kurum olarak değil, sektörü geliştirmek adına yaptığı çalışmalarla da farkını ortaya koyuyor.

Adana’da Türk Standarları Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne (TSE HYB) sahip sayılı merkezlerden olan Yüreğir Oto Ekspertiz, adil ve güvenilir oto alışverişine öncülük ediyor. Yüreğir aynı zamanda Filo ekspertiz hizmetleriyle de kurumsal firmalar için yerinde araç ekspertizi, lojistik hizmetleri ve araç stok yönetimi gibi birçok çözüm sunuyor.

Oto Ekspertiz Merkezi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Ekspertiz firmasının kurumsal olması ilk önceliğiniz olmalıdır.
  • Firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’nin olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
  • Yapılan ekspertiz testlerinin sonucunda size verilen raporlar anlaşılır bir dilde olmalıdır.
  • Araç ile ilgili yapılacak testlerin içeriği ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmalısınız.
  • Alacağınız rapor kadar bunun size sunumu da önemlidir.

Yüreğir Oto Ekspertiz Test Paketleri

Yüreğir Oto Ekspertiz, bir araca dair öğrenmek istediğiniz her konuda size destek sağlamasının yanı sıra son teknoloji cihazlar ile hatasız ölçümler yapıyor. Fiyat fayda oranında da bölgesinde lider olan Yüreğir Oto Ekspertiz, farklı test paketleriyle Adana’da ilklere imza atıyor.

Standart paket uygulamasında araç iç ve dış kontrolleri, kaporta boya analizi ve yürüyen aksam kontrolleri, yanal kayma, fren, süspansiyon ve dinamometre testleri ve motor mekanik aksam kontrolleri yer alıyor. Daha kapsamlı hizmet almak isteyenler için Gold paket uygulamasında ise conta kaçak testi, araç tespit cihazı ile diagnostic kontrol ve hata okuma işlemleri yapılıyor. Böylelikle müşteriler, almak istedikleri araç hakkında en ufak detayı bile kaçırmıyor.

Yüreğir Oto Ekspertiz Sektöründe Lider Olmayı Hedefliyor

Özellikle Adana’da araç alım satımlarında yaşanan tatsız olayların yarattığı güvensizliği giderebilmek ve sektöre itibar kazandırabilmek için çok daha özenli bir tutum sergileyen Yüreğir Oto Ekspertiz, müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor. Müşterileriyle yaptığı geri dönüş anketleri sonucu hizmet kalitesini sürekli geliştiren firma, referanslarıyla bölgesinde güvenilirliğini ispat ediyor. Adana’da şube sayısını artırmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen Yüreğir Oto Ekspertiz, zaman içerisinde Türkiye çapında franchising vermeyi hedefliyor.

Gerekli donanımı, nitelikli personeli ve iş güvenliği şartlarına uygunluğu TSE standartlarına göre onaylanan hizmet kalitesi ile müşterileri tarafından tam puan alan Yüreğir Oto Ekspertiz, Nisan 2018’den bu yana gösterdiği başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Yorum Yap

E-Bülten

Instagram’da @yuregirotoekspertiz