Yüreğir

"İkinci el otomobil alışverişinin adil ve güvenli bir şekilde gerçekleşebilmesini sağlamak" misyonu ile yola çıkan "Yüreğir Oto Ekspertiz" 2018 yılının Nisan ayında Adana'nın Yüreğir ilçesinde faaliyetlerine başladı. Yaptığı yenilikçi test ve uygulamalar ile dikkatleri üzerine çeken ekspertiz merkezi müşteri referansları ile kısa zamanda hem bölgede hem de Türkiye'de güvenin simgesi haline gelen bir marka oldu.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Yüreğir Oto Ekspertiz'de 5. nesil dünyanın en iyi oto test cihazlarını kullanıyoruz. Bu sayade yanılma payımızı minimuma indiriyoruz.

DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ PERSONEL

Deneyimli ekibimiz her ay düzenlenen eğitim ve atolye programları sayesinde güncel uygulamalar hakkında bilgi sahibi oluyor.

KUSURSUZ HİZMET

TSE Standartlarına uygun teknik altyapı, personel ve fiziki şartlarımız ile sizlere oto rapor alanında standart üstü hizmet vermek için çalışıyoruz.

https://www.yuregirotoekspertiz.com/wp-content/uploads/2018/11/hakkimizda-670x620.jpg

0


Araç Ekspertizi

0


Çalışma Saati

0


Coffe Cups

0


Total Projects

0


Support

Company Overview

Car Audio Service

In nec venenatis libero. Integer volutpat laoreet orci et semper. Etiam vel gravida velit. Pellentesque dui nisi, fringilla quis imperdiet vel, facilisis vitae augue.

Repairs / Maintenance

Praesent vitae rhoncus nibh. Phasellus cursus rutrum ante id tincidunt. Suspendisse metus mi, maximus eget egestas et, tincidunt sit amet magna.

Rebuilders

Nullam id laoreet risus, vel iaculis metus. Donec porttitor velit eu ipsum maximus, eget ultrices velit dapibus. Praesent molestie eros sed ipsum bibendum.

Oil Changes

Morbi id sem sit amet libero cursus ultricies. Sed pretium pulvinar lectus sit amet sodales. Pellentesque eu nisi bibendum, tempor justo a, faucibus neque.

Car Battery Repairs

Nulla porta imperdiet malesuada. Phasellus sit amet molestie nibh. Vestibulum bibendum sapien sed neque varius, id condimentum erat finibus.

Cars Upgrades

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam vel sagittis tellus. Nullam vel eros eu eros dignissim auctor ac et mi.

E-Bülten

Instagram’da @yuregirotoekspertiz